Actic västervik bemannade tider

Actic stockholm

Välkommen till oss på Actic Västervik! Idrottsgatan 4, VÄSTERVIK. Centralt belägen vid Bökensveds idrottsområde finner ni Actic Västervik. Stort och luftig gym med stora ytor för styrke-och konditionsträning och gruppträning både inomhus och utomhus när vädret tillåter.


 • Actic medlemskap

 • Utegym västervik

   Bemannade tider v 12 Må Ti (obemannat ) On To. Fr Lö Sö Vi har öppet året.

  First class gym västervik

  Våra bemannade tider kan ni se på gym eller på hemsidan under övrigt ☀️ 🌸. Duschar och omklädningsrum är öppet när gym eller simhall har bemannat. Men gymmet är öppet året runt för våra medlemmar 👊🏼.

   Actic finspång

  Våra bemannade tider runt påsk.

  First class gym västervik

  Välkommen till oss på Actic Västervik! Idrottsgatan 4, VÄSTERVIK. Centralt belägen vid Bökensveds idrottsområde finner ni Actic Västervik. Stort och luftig gym med stora ytor för styrke-och konditionsträning och gruppträning både inomhus och utomhus när vädret tillåter. Ta en simtur i simhallen och avsluta träningspasset.

  Actic medlemskap

 • Torsdag 20/6 bemannat Påminner om våra ändrade bemannade tider Se på dörren eller disk på actic eller övrig info på

 • Actic finspång

  Kvarngatan 12 30 Västervik. vastervik-centrum@ Bemannade tider. Bemannade tider. Måndag - Torsdag: - Gå till.

  Västerviks simhall

  Glöm ej ditt kort Vi har låsta dörrar /4 då vi har en del obemannat. Vi kommer under påskens obemannade tider att kolla att alla som tränar har.
 • actic västervik bemannade tider