Öjersjö if fotboll

  Öjersjö cup 2023

Serier. Välkommen till Öjersjö IF. På vår hemsida kan ni se kommande matcher, läsa om våra medlemmar och kolla in senaste nyheterna plus mycket mer. Välkommen in!.


Öjersjö if p13

  Azalea besegrade Björnd/Öjersjö på bortaplan i söndagens möte i division 5 Göteborg B herr i fotboll. Björndammens BK/Öjersjö IF förlorade mot Azalea BK

Öjersjö if p09

Stenkullen GoIK Röd. Välkommen till Öjersjö IF. På vår hemsida kan ni se kommande matcher, läsa om våra medlemmar och kolla in senaste nyheterna plus mycket mer. Välkommen in!.

Öjersjö skola

 • Öjersjö IF | Extern länkFöreningens webbplats. Huvudsponsor. Officiell materialleverantör. Svenska Fotbollförbundet. Box , SE 23 Solna. E-post: svff@ Tel: + 09 Alla bilder på webbplatsen © Bildbyrån om inget annat anges.

 • Öjersjö if p08

  Oktober Damlagsmatch och mat & mys på kansliet. F Träningsmatcher mot Sävedalen i spelform 7 mot 7. F Välkommen till Öjersjö IF. På vår hemsida kan ni se kommande matcher, läsa om våra medlemmar och kolla in senaste nyheterna plus mycket mer. Välkommen in!.

  Öjersjö if f10

  kansli@ Välkommen till Öjersjö IF BBK/ÖIF - Herrlag. På vår hemsida kan ni se kommande matcher, läsa om våra medlemmar och kolla in senaste nyheterna plus mycket mer. Välkommen in!.

  Öjersjö if p11

  För att bli medlem i Öjersjö IF kan du ansöka här. Har du redan ett konto? Välkommen till Öjersjö IF. På vår hemsida kan ni se kommande matcher, läsa om våra medlemmar och kolla in senaste nyheterna plus mycket mer. Välkommen in!.
 • Öjersjö skola


 • Öjersjö if styrelse

  Tallmossevägen 9, Öjersjö kansli@ Kansli: kansli@ Jamie (sportchef) Mån/Ons/Fre kl Tis/Tors Nås på mail/telefon: Mån-Ons-Fre kl
 • öjersjö if fotboll